Veteranmesterskapet SL Menn, 24.03.2012 — Resultatliste

med 2 kommentarer

Oppdatert pr. 27.03.2012

Resultatliste for Veteranmesterskapet SL Men, 24.03.2012

Resultatliste SL Menn VeteranNM Norefjell 24.03.2012 med tider for begge omganger pdf-format

Klasse: HERRER B

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 151 Eirik Borgersen Sandnes IL Norway 00:01:22.98
2 149 Mathias Sejersted Bødtker Heming IL Norway 00:01:29.47 00:00:07
150 Henning Astrup Heming IL Norway DNS

Klasse: HERRER D

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 148 Bjarne Solbakken Stranda Norway 00:01:16.49
2 147 Jarl Rune Kjæmperud GEILO IL Norway 00:01:17.01 00:00:01
3 143 Nicolay Ryste Heming Norway 00:01:20.30 00:00:04
4 140 Lars Bjørge Ready Norway 00:01:20.39 00:00:04
5 142 Stein Erik Wille Heming Norway 00:01:22.65 00:00:06
6 144 Henrik Seehusen Bentsrud Drammen Slalåmklubb Norway 00:01:27.17 00:00:11
7 152 Jørgen Halvorsen Krødsherad IL 00:01:30.21 00:00:14
8 145 Andreas T. Hagen Ready Norway 00:01:35.45 00:00:19
141 Frank-terje Rørvik Norway DNS
146 Fredrick Skår Kvitfjell Veteran Norway DSQ

Klasse: HERRER E

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 138 Joakim Nessem SkiAmigos Norway 00:01:20.36
2 139 Terje Baksaas Skien Alpinklubb Norway 00:01:21.65 00:00:01
3 134 Christian Nytvedt Norefjell Slalåmklubb Norway 00:01:30.64 00:00:10
4 131 Frode Helland Voss IL Norway 00:01:32.41 00:00:12
132 Rune Nielsen Ski Amigos Norway DNF
130 Anders Green Liungen Norway DNF
133 Frode Nilsson Kif Alpin Norway DNS
135 Axel Wroll-evensen Ski Amigos Norway DNS
136 Håkon A. Bjercke Norefjell Slalåmklubb Norway DNS
137 Christian Kollerud Sarpsborg IL Norway DNS

Klasse: HERRER F

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 125 Arne Wroll Evensen Lommedalen Norway 00:01:22.11
2 127 Morten Öygard Kungsberget Alpina Sweden 00:01:23.13 00:00:01
3 116 Even Bratsberg Bærums Skiklub Norway 00:01:23.85 00:00:01
4 129 Erlend Lødemel Voss IL Norway 00:01:24.52 00:00:02
5 124 Roy Aron Hansen Freidig Alpin Norway 00:01:24.69 00:00:02
6 119 Simen Wendelborg Heming IL Norway 00:01:25.42 00:00:03
7 112 Morten Møller Oppdal il Norway 00:01:25.90 00:00:03
8 114 Morten Hitterdal Ingierkollen veteran Norway 00:01:26.72 00:00:04
9 113 Kimme Arnesen Heming Norway 00:01:27.40 00:00:05
10 123 Hans-erik Eie Drammen Slalåmklubb Norway 00:01:31.77 00:00:09
11 118 Joachim E. Tandberg Heming IL Norway 00:01:32.85 00:00:10
12 120 Marius Mehren Heming Norway 00:01:34.68 00:00:12
13 128 Knut Austad drammen slalåmklubb Norway 00:01:56.52 00:00:34
153 Miroslaw Masanka Sarpborg IL DNF
154 Ole Christian Furuseth Ullensaker skiklubb Norge DNF
115 Ronny Nelstrøm Drammen Slalåmklubb Norway DNS
117 Kjetil Andre Aamodt Norstrand Norway DNS
121 Lars Johnsen Hafjell Veteran Norway DNS
122 Lasse Kjus bærum skiklubb Norway DNS
126 Anders Garmo Sparebank1 SMN Sykkelklubb DNS

Klasse: HERRER G

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 104 Erik Aarsbog IRS Norway 00:01:24.51
2 106 Ola Ringsaker Hafjell Veteran Norway 00:01:24.95 00:00:00
3 111 Morten Gohn IRS Norway 00:01:26.24 00:00:02
4 97 Gunnar Herø BSK Norway 00:01:29.35 00:00:05
5 99 Einar Stangeland Skien Alpinklubb Norway 00:01:29.98 00:00:05
6 98 Lars Persson Järvsö IF Sweden 00:01:32.50 00:00:08
7 100 Kjell Bergstrøm Opil Norway 00:01:32.60 00:00:08
8 109 Jan Sigurd Johansen IRS Norway 00:01:33.86 00:00:09
9 108 Truls Holter Fossum Norway 00:01:34.17 00:00:10
10 103 Bendiks Vik Hafjell Veteran Norway 00:01:53.17 00:00:29
102 Carl F. Kjeldsberg Uranienborg sving & plog Norway DNF
110 Jonny Jakoobsen Sarpsborg IL Norway DNS
101 Tor Helge Gauteplass Geilo IL Norway DNS
105 Kjetil Fladmark Larsen BSK Norway DNS
107 Lasse ARNESEN Heming Norway DNS

Klasse: HERRER H

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 94 Rolf Bjørne Heming Norway 00:01:22.44
2 82 Erik Gjævert Hafjell Veteran Norway 00:01:24.18 00:00:02
3 92 Inge Liavaag Aalesund skiklubb Norway 00:01:32.32 00:00:10
4 86 Bjørn Sloth BSK Norway 00:01:34.28 00:00:12
5 90 Alf Opheim Voss alpin Norway 00:01:34.44 00:00:12
6 88 Cato Kielland Heming Norway 00:01:40.36 00:00:18
7 93 Frode Ingvoldstad Sportsmaster/ BSK Norway 00:01:43.19 00:00:21
8 84 Kim Tangen Norefjell Slalåmklubb Norway 00:01:46.12 00:00:24
9 96 Steffen Rothschild New Power Generation Norway 00:02:15.97 00:00:53
89 Eric Askildsen NTG-U Norway DNF
87 Jan Willy Elmenhorst-larsen Arendal Slalåmklubb Norway DNF
95 John Langø Trondheim Alpinliga Norway DNS
91 Per Morten Lefdal OEC Consulting Norway DSQ
85 John Johansen Hafjell Veteran Norway DSQ
83 Bjørn-frode Schjelderup Norway DSQ

Klasse: HERRER I

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 72 Knut Erik Johannessen Hafjell veteran Norway 00:01:05.90
2 71 Bjørn Østenengen Kongsberg Alpin Norway 00:01:15.91 00:00:10
3 69 Jørgen Heje ready Norway 00:01:17.78 00:00:12
4 68 Terje Stange Heming Norway 00:01:19.01 00:00:14
5 66 Paal Haugaard Kvitefjell veteran Norway 00:01:23.79 00:00:18
6 70 Thor-inge Røgeberg Kvitfjell veteran Norway 00:01:26.47 00:00:21
7 73 Roger Hansen Kongsberg IF Norway 00:01:29.29 00:00:24
79 Stig Remsøy Hafjell Veteran Norway DNF
67 Per Godtfredsen Hafjell veteran Norway DNQ
76 Arne Øiamo PIL. Sør-Trøndelag Norway DNS
77 Olav Nils Sunde Spjelkavik Norway DNS
78 Peder Ryste Ålesund skiklubb Norway DNS
80 Per Inge Remmen Hafjell Veteran Norway DSQ
75 Claus Ryste Stranda IL Norway DSQ
81 Tommy Duvdahl Getbergetsslalomklubb Sweden DSQ
74 Eystein Liavaag Heming Norway DSQ

Klasse: HERRER J

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 65 Nils Een IL Ørnar Norway 00:01:09.97
2 60 Ove Wersén Il Trysilgutten Norway 00:01:13.30 00:00:04
3 55 Kjell Ivar Aune Oppdal IL Norway 00:01:14.80 00:00:05
4 57 Olav Dag Borgersen Sandnes IL Norway 00:01:17.33 00:00:08
5 62 Odd Midtskog Alpinligaen Norway 00:01:18.69 00:00:09
6 61 Jon Aske VOSS IL Norway 00:01:18.99 00:00:09
7 54 Ole Kristian Skorve Voss Il Norway 00:01:19.60 00:00:10
8 52 Steinar Aurmo Gol IL Norway 00:01:20.34 00:00:11
9 56 Olaf Strømme Norway 00:01:26.65 00:00:17
58 Oddbjørn Dahlø Trondhjem Alpinloiga Norway DNF
64 Nils Svensøy Hafjell Veteran Norway DNF
59 Olav Dugstad Heming Norway DNS
63 Bjørn Svindal kvitfjell veteran Norway DNS
53 Paal Strømme Norway DSQ
51 Håkon R. Bjercke Norefjell Slalåm klubb Norway DSQ

Klasse: HERRER K

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 49 Kjell Aurmo IL Trysilgutten Norway 00:01:16.24
2 46 Jan Henrik Nordeide Gneist Alpin Norway 00:01:18.64 00:00:02
3 48 Nils Lyster Lesjaskog idrettslag Norway 00:01:24.19 00:00:08
4 47 Erik Møbius alpinligaen Norway 00:01:25.84 00:00:09
45 Kåre Sannheim Voss Norway DNS
50 Finn Jensen Skiforeningen Norway DSQ

Klasse: HERRER L

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 41 Knut Nordeide Tertnes Norway 00:01:25.31
2 44 Harald Arnesen Heming Norway 00:01:25.66 00:00:00
3 42 Hallstein Finne Voss I.L Norway 00:01:27.86 00:00:02
43 Sveinar Øvergård Tromsø Slalåmklubb Norway DNS

2 kommentarer

  1. Jon Aske
    | Svar

    I min klasse J er det med løparar som vart diska i lista. det manglar også omgangstider?

    Jon A

Legg inn en kommentar