Veteranmesterskapet SSL Kvinner, 23.03.2012 — Resultatliste

med Ingen kommentarer

Oppdatert 27.03.2012

Resultatlister for Veteranmesterskapet SSL Kvinner, 23.03.2012

SSL Kvinner 2012 VeteranNM Norefjell 23.03.2012 tider begge omganger pdf-format

Klasse: DAMER B

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
32 Camilla Heje Heming Norway DNF

Klasse: DAMER D

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 31 Vibeke Vilhelmsen Heming Norway 00:01:45.94

Klasse: DAMER E

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 29 Liv Irene Loland Hafjell Veteran Norway 00:02:12.41
28 Cecilie Busch DNB Eiendom Norway DNF
30 Nina Therese Evensen Norway DSQ

Klasse: DAMER F

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 26 Anna Lena Teigen FMC Technologies Norway 00:02:07.92
2 27 Cathrine Sveholm Nordea/ Alpingruppa Norway 00:02:15.20

Klasse: DAMER G

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 23 Britt Schjøth-iversen Heming Norway 00:01:54.18
2 22 Tone Sundsåsen Kif Alpin Norway 00:02:09.77
3 24 Merete Bø Strand-nielsen Trondhjem Alpinliga Norway 00:02:27.51
19 Vibeke Fische Trondhjem Alpinliga Norway DNF
20 Berit Fjørtoft Kvitfjell Veteran Norway DNS
21 Britt Schjøh-iversen Heming Norway DNS

Klasse: DAMER H

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 16 Elisabeth Økern Bærums Skiklub Norway 00:01:50.61
2 18 Siri Haanes Njård Norway 00:01:58.07
3 17 Eli Myren Bjørnsrud Hafjell Veteran Norway 00:02:02.21

Klasse: DAMER I

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 14 Ti@ Neumann Bergens Skilag Norway 00:01:59.34
2 13 Mona Sagerud Hafjell veteranene Norway 00:02:21.42
3 12 Anne Cathrine Glestad Norway 00:02:32.07
11 Nina Schive Heming IL Norway DNS
15 Mona Bo Hauge Norefjell Slalomklubb Norway DNQ

Klasse: DAMER J

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 7 Mona Rivelsrud Spjelkavik IL Norway 00:02:05.30
2 9 Else Gerd Dugstad Ørnar -Voss Alpin Norway 00:02:10.29
3 8 Vanja Dietrichson Hafjell Veteranklubb Norway 00:02:17.57
4 10 Ingunn Sundsvold Bærums Skiklubb Norway 00:02:20.07

Klasse: DAMER K

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 4 Elisabeth Seeberg ready Norway 00:02:15.06
2 6 Janicke Lorentzen Ready Norway 00:02:16.82
3 5 A.mona Evju Stabæk Norway 00:02:39.57

Klasse: DAMER L

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 3 Bente Fjeldstad Kielland Stabæk Norway 00:02:17.50

Klasse: DAMER M

Plass Stnr Navn Klubb Land Tid
1 1 Tinkel Utne Tertnes Alpin Norway 00:02:23.56
2 2 Kirsten Arnesen Heming Norway 00:02:54.80

Legg inn en kommentar