Velkommen til VeteranNM Beitostølen 2014

med Ingen kommentarer

Her er liste over påmeldte til Veteran NM Beitostølen 2014.

Hjertelig velkommen!

Det er fortsatt mulig å melde seg på her om dere kjenner noen!

Etternavn Fornavn Klubb Fødselsår Klasse Gj.kj SG Super G Slalåm Storslalåm
Håkonsen Christian BSK 1984 A 1 1 1 1
Taranger Hokholt Kim Marius Fossum IL 1986 A 1 1
Astrup Henning Heming IL 1982 D 1 1 1
Sejersted Bødtker Mathias Heming IL 1982 D 1 1
Vilhelmsen Vibeke Heming IL 1984 D 0 1 1
Bentsrud Henrik Drammen Slalåmklubb 1981 D 1 1 1
Hokholt Andre Fossum IL 1983 D 1 1
Flaaten Martin BSK 1981 D 1 1 1
Skår Fredrick Kvitfjell Veteran 1977 E 1 1 1 1
Solbakken Bjarne Stranda/Heming Masters 1977 E 1 1 1
Baksaas Terje Skien Alpinklubb 1975 E 1 1 1 1
Tungesvik Ola Raudalens Venner 1976 E 1
Müller Andreas Raudalens Venner 1975 E 1
Hansen Jonny Drammen Slalåmklubb 1969 F 1 1 1 1
Eie Hans Erik Drammen Slalåmklubb 1970 F 1 1 1 1
Thorsen Reiulf Drammen Slalåmklubb 1969 F 1
Helland Frode Voss IL 1973 F 1 1 1 1
Skarpnes Ronny Trondhjem Alpinliga 1972 F 1
Norbakk Steffen Drammen Slalåmklubb 1969 F 1 1 1
Smevik Jon Irs 1970 F 1 1 1 1
Flaaten Marius Raudalens Venner 1972 F 1 1 1
Johnsen Lars Hafjell Veteran 1970 F 0 1
Freuchen Cato Stabekk IL 1969 F 1
Skjønnhaug Morten Øystre Slidre IL 1971 F 1 1
Tandberg Joachim Heming IL 1971 F 1
Furuholmen Hans Heming IL 1971 F 1
Winther Martin Hakkadal 1972 F 1
Lyche Pål Drammen Slalåmklubb 1967 G 1 1 1
Arnesen Lasse Heming IL 1965 G 1 1
Stanger Erik Kvitfjell Veteran 1966 G 1 1
Hultberg Ken Sollentuna SLK 1965 G 1 1 1 1
Øygard Morten Kungsberget Alpina 1967 G 1 1 1 1
Rotnes Øyvind Sandefjord kommunes bedriftidrettslag 1965 G 1 1
Stangeland Einar Skien Alpinklubb 1966 G 1 1 1 1
Fladmark Larsen Kjetil Bærum Skiklubb 1964 G 1 1 1 1
Nygren Owe 1968 G 1 1 1
Steen Børre Asker Skiklubb 1967 G 1 1 1 1
Blomqvist Anders Huddinge SK 1966 G 1 1 1 1
Vik Bendiks Hafjell Veteran 1965 G 1
Hitterdal Morten Ingierkollen veteran 1967 G 1 1 1
Windingstad Bård Bærum 1966 G 1 1 1 1
Johansen Jan Sigurd IRS 1964 G 1 1 1 1
Ringsaker Ola Hafjell Veteran 1964 G 1 1 1
Herø Gunnar BSK 1965 G 1 1 1
Bergstrøm Kjell Tore Opil 1965 G 1 1
Gjævert Erik Hafjell Veteran 1960 H 1 1 1
Økern Elisabeth Bærum Skiklubb 1965 H 1 1 1 1
Sloth Bjørn Bærum 1961 H 1 1 1
Solvang Gjermund Kvitfjell Veteran 1962 H 1 1 1 1
Schjelderup Bjørn-Frode Alpinveteran Vest 1960 H 1 1 1
Bessman Stefan Täby SLK 1962 H 1 1 1 1
Wallen Johan Djurgårdens IF 1961 H 1 1 1 1
Jøraandstad Thomas Norefjell Slalom klubb 1963 H 1 1 1 1
Persson Lars Järvsö Alpina 1962 H 1 1 1 1
Køltzow John Bærum Skiklubb 1963 H 1 1 1 1
Heiss-Schøyen Per Th. Norefjell Slalom klubb 1962 H 1 1 1
Gefle Harald Overtoppen IL 1960 H 1 1 1
Lefdal Per Morten OEC 1961 H 1 1 1 1
Askildsen Eric NTG-U 1961 H 1 1 1
Holter Truls Fossum 1962 H 0 0 1
Rothschild Steffen Bangor 1960 H 1 1 1
Sveum Kai Raudalens Venner 1962 H 1
Bjørne Rolf Heming IL 1961 H 1 1 1 1
Onstad Kjetil Bærum Skiklubb 1962 H 1 1 1 1
Pedersen Stein Ivar Alpinentusiast Askøy 1957 I 1 1 1 1
Rolstadaas Stig Trondhjem Alpinliga 1957 I 1 1 1 1
Johannessen Knut Erik Hafjell Veteran 1955 I 1 1 1 1
Jacobsen Henning Asker Skiklubb 1958 I 1 1 1
Elmenhorst-Larsen Jan Willy Arendal Slalåmklubb 1958 I 1 1 1
Dimmen Andreas Hafjell Veteran 1957 I 1 1 1
Bergerskogen Thomas Kvitfjell Veteran 1958 I 1 1 1 1
Liavaag Eystein Heming IL 1955 I 1 1
Liavaag Inge Ålesund Skiklubb 1958 I 1 1
Røgeberg Thor-Inge Kvitfjell Veteran 1954 I 1 1 1 1
Johansen John Hafjell Veteran 1957 I 1 1 1
Bratli Torbjørn Hafjell Veteran 1958 I 1 1
Aarsand Terje Foreningen for hjerte og lungetransplanterte/TIF 1956 I 1 1 1 1
Ingvoldstad Frode BSK/Sportsmaster 1958 I 1 1 1 1
Eide Ole Jakob Geilo IL 1956 I 1 1 1 1
Skogstad Olaf Ready 1955 I 1 1 1
Dørum Agnar Oppdal IL 1954 I 1 1
Johansen Reidar IFK Grängesberg alpin 1957 I 1 1 1 1
Kvålskås Jarle Kongsberg IF 1958 I 1 1 1 1
Dyngeland Stein Ove Fana IL 1956 I 1 1
Bjørnstad Omar Hafjell Veteran 1957 I 1 1 1 1
Semb Einar BSK 1957 I 1
Bjørnsrud Eli Myren Hafjell Veteran 1962 I 1
Rivelsrud Mona Spjelkavik IL 1954 J 1 1 1 1
Dietrichson Vanja Hafjell Veteran 1956 J 1 1 1 1
Stange Terje Heming IL 1953 J 1 1 1 1
Neumann Christine Bergen Skilag 1957 J 1 1 1 1
Bjerke Nina Solvang Ready 1955 J 1 1
Heje Jørgen Ready 1953 J 1 1 1
Tranby Steinar Ready 1949 J 1 1 1
Aske Jon Voss IL 1950 J 1 1 1 1
Aune Kjell Ivar Oppdal IL 1951 J 1 1 1 1
Midtskog Odd S Trondhjem Alpinliga 1950 J 1 1
Hansen Roger Kongsberg Alpint 1952 J 1 1 1 1
Robberstad Øivin Skiforeningen i Stavanger 1952 J 1 1 1 1
Hillestad Kolbjørn Heming IL 1951 J 0 0 1 1
Sommervoll Anne Brit Statoil BIL 1957 J 1
Bergheim Nils Kongsberg IF 1953 J 1 1
Rathke Edvard Hafjell Veteran 1945 K 1 1 1
Lyster Nils Lesjaskog Idrettslag 1945 K 1 1 1 1
Skorve Ole Kristian Voss IL 1948 K 1 1 1 1
Dahlø Oddbjørn Trondhjem Alpinliga 1948 K 1 1 1 1
Sannheim Kåre Voss IL 1944 K 1 1 1 1
Loven Jens Øyvind Heming IL 1948 K 1 1
Dugstad Else Gerd Ørnar 1953 K 1 1 1 1
Evju Mona Stabekk IL 1949 K 1 1 1 1
Hellgren Anders DIF 1947 K 1 1 1 1
Wersen Ove IL Trysilgutten 1947 K 1 1 1
Nordeide Jan Henrik Gneist Alpin 1945 K 1 1 1 1
Lorentzen Janicke Ready 1949 K 1 1
Kallin Leif IFK Falun Alpin 1944 K 1 1 1 1
Bjørge Hans Ready 1946 K 1
Øvsthus Kåre Klubb Voss VL 1948 K 1 1 1 1
Birkely Jonny Brumunddal Alpin 1948 K 1 1
Nordeide Knut Tertnes 1940 L 1 1 1 1
Peistorpet Jan Solør BK 1942 L 1 1
Aurmo Kjell IL Trysilgutten 1942 L 1 1 1 1
Jensen Finn Skiforeningen 1943 L 1 1
Eliassen Åge Tertnes Alpin 1941 L 1 1 1 1
Utne Tinkel Tertnes Alpin 1940 L 1 1
Sundby Anne Damenes Skiklubb 1944 L 1 1
Malm Halvor Fjellstrand Sportsklubb 1936 M 1
Arnesen Harald Heming IL 1938 M 1 1 1
Rathke Ingebjørg ledsager
Taranger Vibeke Fossum, men er skadet 1955
Øygard Johanna
Duvdal Tommy Getbergets alpina
Kjonsletten Elisabeth TD
Sveholm Hugo
Sæther Arne
Antall påmeldte 67 93 97 122

Legg inn en kommentar