Veteranmesterskapet SL Kvinner, 24.03.2012 — Resultatliste

med Ingen kommentarer

Oppdaterte pr. 27.03.2012

Resultatliste for Veteranmesterskapet SL Kvinner, 24.03.2012

Resultatliste fra SL Kvinner 2012 VeteranNM Norefjell 2012 tider begge omganger pdf-format

Klasse: DAMER B

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 21 Camilla Heje Heming Norway 00:01:37.54

Klasse: DAMER D

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 20 Vibeke Vilhelmsen Heming Norway 00:01:07.77

Klasse: DAMER F

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
19 Hedda Benrtsen filtvet fremad Norway DNS

Klasse: DAMER G

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 16 Vibeke Fische Trondhjem Alpinliga Norway 00:01:20.57
15 Berit Fjørtoft Kvitfjell Veteran Norway DNS
17 Aase Kristine Malm Nesodden Norway DNS

Klasse: DAMER H

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 12 Elisabeth Økern Bærums Skiklub Norway 00:01:13.39
2 14 Siri Haanes Njård Norway 00:01:17.27 00:00:04
3 13 Vibeke Hammer Ansvarlig Helse Norway 00:01:29.38 00:00:16

Klasse: DAMER I

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 22 Mona Hauge Norefjell Slalomklubb Norge 00:01:34.29
2 11 Mona Sagerud Hafjell veteranene Norway 00:01:44.22 00:00:10
10 Ti@ Neumann Bergens Skilag Norway DSQ

Klasse: DAMER J

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 9 Else Gerd Dugstad Ørnar -Voss Alpin Norway 00:01:25.58
2 7 Mona Rivelsrud Spjelkavik IL Norway 00:01:27.09 00:00:02
3 8 Vanja Dietrichson Hafjell Veteranklubb Norway 00:01:35.72 00:00:10

Klasse: DAMER K

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 4 Elisabeth Seeberg ready Norway 00:01:39.19
2 5 Janicke Lorentzen Ready Norway 00:01:39.97 00:00:00
3 6 A.mona Evju Stabæk Norway 00:01:55.40 00:00:16

Klasse: DAMER L

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
3 Bente Fjeldstad Kielland Stabæk Norway DSQ

Klasse: DAMER M

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 2 Tinkel Utne Tertnes Alpin Norway 00:01:42.21
2 1 Kirsten Arnesen Heming Norway 00:01:48.33 00:00:06

GAMMEL LIste

Klasse: DAMER B

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 21 Camilla Heje Heming Norway 00:01:37.54

Klasse: DAMER D

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 20 Vibeke Vilhelmsen Heming Norway 00:01:07.77

Klasse: DAMER F

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
19 Hedda Berntsen Filtvet Fremad Norway DNS

Klasse: DAMER G

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 16 Vibeke Fische Trondhjem Alpinliga Norway 00:01:20.57
15 Berit Fjørtoft Kvitfjell Veteran Norway DNS
17 Aase Kristine Malm Nesodden Norway DNS

Klasse: DAMER H

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 12 Elisabeth Økern Bærums Skiklub Norway 00:01:13.39
2 14 Siri Haanes Njård Norway 00:01:17.27 00:00:04
3 13 Vibeke Hammer Ansvarlig Helse Norway 00:01:29.38 00:00:16

Klasse: DAMER I

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 10 Tia Neumann Bergens Skilag Norway 00:01:26.79
2 22 Mona Hauge Norefjell Slalomklubb Norge 00:01:34.29 00:00:08
3 11 Mona Sagerud Hafjell veteranene Norway 00:01:44.22 00:00:18

Klasse: DAMER J

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 9 Else Gerd Dugstad Ørnar -Voss Alpin Norway 00:01:25.58
2 7 Mona Rivelsrud Spjelkavik IL Norway 00:01:27.09 00:00:02
3 8 Vanja Dietrichson Hafjell Veteranklubb Norway 00:01:35.72 00:00:10

Klasse: DAMER K

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 4 Elisabeth Seeberg Ready Norway 00:01:39.19
2 5 Janicke Lorentzen Ready Norway 00:01:39.97 00:00:00
3 6 A.Mona Evju Stabæk Norway 00:01:55.40 00:00:16

Klasse: DAMER L

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 3 Bente Fjeldstad Kielland Stabæk Norway 00:01:52.58

Klasse: DAMER M

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid Diff
1 2 Tinkel Utne Tertnes Alpin Norway 00:00:52.36
2 1 Kirsten Arnesen Heming Norway 00:01:48.33 00:00:56

Legg inn en kommentar