Veteranmesterskapet SSL Menn, 23.03.2012 — Resultatliste

med Ingen kommentarer

Oppdaterte lister pr. 27.03.2012

Resultatlister fra Veteranmesterskapet SSL Men, 23.03.2012
SSL Menn 2012 Resulater VeteranNM Norefjell 23.03.2012 tider begge omganger pdf-format

Klasse: HERRER B

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 171 Eirik Borgersen Sandnes IL Norway 00:01:47.70
169 Mathias Sejersted Bødtker Heming IL Norway DNF
170 Henning Astrup Heming IL Norway DNF

Klasse: HERRER D

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 163 Bjarne Solbakken Stranda Norway 00:01:38.44
2 166 Jarl Rune Kjæmperud GEILO IL Norway 00:01:38.45
3 164 Fredrick Skår Kvitfjell Veteran Norway 00:01:43.23
4 160 Nicolay Ryste Heming Norway 00:01:46.02
5 168 Stein Erik Wille Heming Norway 00:01:46.87
6 172 Jørgen Halvorsen Krødsherad IL 00:01:50.02
7 162 Andreas T. Hagen Ready Norway 00:01:50.93
8 167 Henrik Seehusen Bentsrud Drammen Slalåmklubb Norway 00:01:51.34
9 165 Frank-terje Rørvik Norway 00:01:52.14
161 Lars Bjørge Ready Norway DNF
176 Joachim Rasmussen Heming Norge DNF

Klasse: HERRER E

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 154 Rune Nielsen Ski Amigos Norway 00:01:37.81
2 156 Joakim Nessem SkiAmigos Norway 00:01:42.23
3 151 Terje Baksaas Skien Alpinklubb Norway 00:01:47.17
4 157 Christian Nytvedt Norefjell Slalåmklubb Norway 00:01:54.22
5 155 Frode Helland Voss IL Norway 00:01:54.49
6 152 Anders Green Liungen Norway 00:02:09.92
149 Håkon A. Bjercke Norefjell Slalåmklubb Norway DNS
150 Axel Wroll-evensen Ski Amigos Norway DNS
153 Morten Pøhner Norway DNS
158 Andreas Arnø NTG-U Norway DNS
159 Christian Kollerud Sarpsborg IL Norway DNS

Klasse: HERRER F

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 133 Christian Lamer Jensen Bærums Skiklubb Norway 00:01:45.98
2 138 Erlend Lødemel Voss IL Norway 00:01:46.65
3 141 Even Bratsberg Bærums Skiklub Norway 00:01:47.21
4 134 Morten Møller Oppdal il Norway 00:01:47.68
5 137 Knut Austad drammen slalåmklubb Norway 00:01:48.94
6 139 Kimme Arnesen Heming Norway 00:01:49.96
7 128 Arne Wroll Evensen Lommedalen Norway 00:01:50.77
8 126 Roy Aron Hansen Freidig Alpin Norway 00:01:51.72
9 131 Joachim E. Tandberg Heming IL Norway 00:01:52.64
10 129 Morten Hitterdal Ingierkollen veteran Norway 00:01:54.73
11 146 Thomas Løver Kongsberg IF Alpin Norway 00:01:56.13
12 145 Børre Steen Asker Skiklubb Norway 00:01:56.98
13 140 Ronny Nelstrøm Drammen Slalåmklubb Norway 00:02:01.66
14 127 Hans-erik Eie Drammen Slalåmklubb Norway 00:02:01.77
15 132 Simen Wendelborg Heming IL Norway 00:02:03.08
16 143 Cato Freuchen Stabæk Norway 00:02:03.75
17 130 Per Otto Larsen Njård Norway 00:02:08.56
18 147 Morten Öygard Kungsberget Alpina Sweden 00:02:17.58
136 Jan-eirik Vestnes Øvrevoll-Hosle Alpin Norway DNF
125 Marius Mehren Heming Norway DNS
124 Lasse Kjus bærum skiklubb Norway DNS
135 Kjetil Andre Aamodt Norstrand Norway DNS
142 Einar Bøhmer Ready Norway DNS
144 Lars Johnsen Hafjell Veteran Norway DNS
148 Anders Garmo Sparebank1 SMN Sykkelklubb DNS

Klasse: HERRER G

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 113 Lasse ARNESEN Heming Norway 00:01:43.87
2 108 Morten Gohn IRS Norway 00:01:48.49
3 120 Ola Ringsaker Hafjell Veteran Norway 00:01:49.56
4 115 Per Th Heiss-schøyen Norefjell Slalåmklubb Norway 00:01:51.60
5 119 Gunnar Herø BSK Norway 00:01:54.81
6 111 Erik Aarsbog IRS Norway 00:01:55.35
7 121 Truls Holter Fossum Norway 00:01:56.21
8 109 Lars Persson Järvsö IF Sweden 00:01:57.21
9 110 Jan Sigurd Johansen IRS Norway 00:01:59.50
10 122 Per Kristian Lundvall Arendal SK Norway 00:01:59.96
11 118 Bendiks Vik Hafjell Veteran Norway 00:02:07.85
12 117 Arne Tøn Innovatec Norway 00:02:15.36
13 112 Kjell Bergstrøm Opil Norway 00:02:26.09
14 107 Carl F. Kjeldsberg Uranienborg sving & plog Norway 00:02:50.63
114 Einar Stangeland Skien Alpinklubb Norway DNF
116 Tor Helge Gauteplass Geilo IL Norway DNS
123 Kjetil Fladmark Larsen BSK Norway DNS

Klasse: HERRER H

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 104 Andreas Dimmen Hafjell veteran Norway 00:01:46.49
2 93 Bjørn Sloth BSK Norway 00:01:51.86
3 89 Erik Gjævert Hafjell Veteran Norway 00:01:52.57
4 98 Per Morten Lefdal OEC Consulting Norway 00:01:54.87
5 96 Inge Liavaag Aalesund skiklubb Norway 00:01:58.02
6 90 John Johansen Hafjell Veteran Norway 00:01:58.54
7 97 Alf Opheim Voss alpin Norway 00:01:59.67
8 102 Jan Willy Elmenhorst-larsen Arendal Slalåmklubb Norway 00:02:01.44
9 91 Frode Ingvoldstad Sportsmaster/ BSK Norway 00:02:03.24
10 100 Kim Tangen Norefjell Slalåmklubb Norway 00:02:11.27
11 95 John John Bruseth Kvitfjell Veteran Norway 00:02:11.77
12 101 Steffen Rothschild New Power Generation Norway 00:02:13.84
13 99 John Langø Trondheim Alpinliga Norway 00:02:21.38
14 92 Henning Jacobsen Asker Skiklubb Norway 00:02:22.62
106 Rolf Bjørne Heming Norway DNF
94 Eric Askildsen NTG-U Norway DNF
105 Ole Sein sprek Norway DNS
103 Bjørn-frode Schjelderup Norway DSQ

Klasse: HERRER I

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 79 Knut Erik Johannessen Hafjell veteran Norway 00:01:46.25
2 88 Per Godtfredsen Hafjell veteran Norway 00:01:49.28
3 75 Ola Skogstad Norefjell Slalomklubb Norway 00:01:52.82
4 85 Terje Stange Heming Norway 00:01:56.39
5 87 Per Inge Remmen Hafjell Veteran Norway 00:01:56.61
6 80 Jørgen Heje ready Norway 00:01:57.45
7 71 Tommy Duvdahl Getbergetsslalomklubb Sweden 00:01:59.82
8 73 Paal Haugaard Kvitefjell veteran Norway 00:02:00.75
9 83 Thor-inge Røgeberg Kvitfjell veteran Norway 00:02:02.27
10 78 Roger Hansen Kongsberg IF Norway 00:02:06.62
11 86 Bjørn Østenengen Kongsberg Alpin Norway 00:02:07.71
12 84 Eystein Liavaag Heming Norway 00:02:54.06
76 Bjørn Østenengen kongsberg if Norge DNF
74 Olav Nils Sunde Spjelkavik Norway DNS
77 Peder Ryste Ålesund skiklubb Norway DNS
81 Arne Øiamo PIL. Sør-Trøndelag Norway DNS
72 Claus Ryste Stranda IL Norway DSQ
82 Agnar Dørum oppdal i.l Norway DSQ

Klasse: HERRER J

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 59 Nils Een IL Ørnar Norway 00:01:46.80
2 62 Ove Wersén Il Trysilgutten Norway 00:01:55.24
3 67 Kjell Ivar Aune Oppdal IL Norway 00:01:55.48
4 63 Jens Øyvind Loven Heming Norway 00:01:59.44
5 65 Jon Aske VOSS IL Norway 00:01:59.46
6 69 Ole Kristian Skorve Voss Il Norway 00:01:59.59
7 60 Olav Dag Borgersen Sandnes IL Norway 00:02:01.62
8 70 Nils Svensøy Hafjell Veteran Norway 00:02:04.93
9 55 Håkon R. Bjercke Norefjell Slalåm klubb Norway 00:02:05.96
54 Odd Midtskog Alpinligaen Norway DNF
68 Oddbjørn Dahlø Trondhjem Alpinloiga Norway DNF
57 Bjørn Ødegaard Heming Norway DNF
64 Steinar Aurmo Gol IL Norway DNS
61 Olaf Strømme Norway DNS
56 Paal Strømme Norway DNS
174 hans Bjørge NOR DNS
175 Terje lassen Urdahl NOR DNS
58 Bjørn Svindal kvitfjell veteran Norway DNS
66 Olav Dugstad Heming Norway DNS

Klasse: HERRER K

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 50 Kjell Aurmo IL Trysilgutten Norway 00:01:56.26
2 51 Jan Henrik Nordeide Gneist Alpin Norway 00:01:57.29
3 49 Finn Jensen Skiforeningen Norway 00:01:59.60
4 52 Erik Møbius alpinligaen Norway 00:02:03.99
5 53 Nils Lyster Lesjaskog idrettslag Norway 00:02:05.20
6 47 Edvard Rathke Hafjell Veteranskiklubb Norway 00:02:05.83
46 Jan Peistorpet Solør BK Norway DNS
48 Kåre Sannheim Voss Norway DNS

Klasse: HERRER L

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 45 Harald Arnesen Heming Norway 00:02:08.12
2 42 Knut Nordeide Tertnes Norway 00:02:09.12
3 43 Hallstein Finne Voss I.L Norway 00:02:10.55
4 173 Halvor Malm NOR 00:02:39.72
44 Sveinar Øvergård Tromsø Slalåmklubb Norway DNS

Klasse: HERRER M

Plass Stnr Navn Klubb Land Pulje Tid
1 41 Thorvald Prebensen Krødsherad IL Norway 00:02:32.55

Legg inn en kommentar